מזגן VRF – מזגן אידאלי לבתים גדולים

אם אתם מתגוררים בבית גדול, אתם בוודאי יודעים כי בעונת הקיץ החמה, יש צורך בפתרון מיזוג איכותי לביתכם אשר יאפשר לכם לקרר את הבית כולו ובד בבד יהווה פתרון מיזוג חסכוני ואיכותי. אין ספק שלא קל לקרר בתים פרטיים גדולים מאוד בצורה יעילה ועל כן, אם עד כה לא מצאם פתרון קירור יעיל לביתכם, זה הזמן שלכם להכיר את מזגן VRF. מדובר על ממערכת מיזוג איכותית המוצעת כיום כפתרון קירור תעשייתי וכן כפתרון קירור עבור בתים גדולים מאוד וזאת בשל העובדה שהיא מספקת עשרות פתחי מיזוג ומגיעה לתפוקה של 30 כוחות סוס. המשמעות של VRF בעברית היא זרימת קירור משתנה. המערכת פועלת באמצעות מדחס אינוורטר אשר למזגן קיימת יכולת לשלוט בתפוקה של החשמל. כל זמן שהמזגן פועל הוא עובד באותה העוצמה ובאותה תפוקת חשמל.

מזגן VRF - מזגן אידאלי לבתים גדולים

היתרונות של מזגן VRF

כיום ניתן למצוא מערכות של מיני VRF אשר נחשבות למתקדמות מאוד בעולם המיזוג. המערכות המדוברות הן חסכוניות מאוד ומתאימות לדירות שהן מוגבלות מבחינת המקום. את יחידת המזגן המדוברת ניתן להתקין במסתורי כביסה או מרפסת שירות. יתרון נוסף משמעותי של המזגן המדובר הוא האפשרות לשלוט בכל מאייד שבו בצורה נפרדת ועל כן, הוא חסכוני מאוד בחשמל. מעבר לכך, ניתן לכוון כל יחידה פנימית לטמפרטורה שונה. כדאי מאוד להתייעץ עם יועץ מיזוג אוויר של חברה אמינה ומקצועית בתחום וזאת בכדי להתאים את המזגן בצורה הטובה והיעילה ביותר לביתכם.

מזגן VRF – בהתאם לדרישות הלקוח

חשוב לדעת כי מערכת VRF היא מערכת מודולארית וגמישה וניתן להגדיל אותה בהתאם לדרישה של הלקוח. המערכת מתאימה הן לצורך קירור והן לצורך חימום של חללים גדולים מאוד, בנייני משרדים, אזורים מסחריים גדולים מאוד וגם בתים פרטיים גדולים. פליטת האוויר של המערכת תהיה כלפי מעלה ועל כן, כאשר מתקינים את היחידות הפנימיות במערכת המיזוג המדוברת יש להתחשב בכך. על אף שמדובר על מזגן יקר יותר ממזגן רגיל, עלות ההתקנה שלו תהיה נמוכה יותר במיוחד בדירות חדשות שרוכשים מקבלן שבהן יש הכנה למערכת מיזוג, אין צורך לשלם על התאמה של הכנה למערכת מיזוג אוויר בשל הגמישות שיש בהפרדת הצנרת הפנימית.

כיצד לתכנן מזגן VRF לבית גדול בצורה הטובה ביותר?

אם החלטתם ללכת על המזגן המדובר, חשוב מאוד שתדאגו שהוא יותקן לכם בצורה היעילה ביותר וזאת בכדי שתהיה לו אפשרות להגיב על שינוי אקלים לטווח רחוק. מעבר לכך עליכם לוודא כי מערכת המיזוג תהיה נוחה לשליטה מלאה בה וכן שתהיה אפשרות לחבר אותה למערכת בית חכם.

הדבר החשוב ביותר, בסופו של דבר, לצורך התקנת המזגן המדובר בביתכם בצורה יעילה ונכונה, הוא לבחור בצורה הטובה ביותר חברת מיזוג אוויר. חברה אשר המנהל העומד בראשה הוא מהנדס קירור אשר יוכל לתכנן ולהתקין את מערכות המיזוג האידיאליות ביותר הן לתעשייה, הן למשרדים והן למגזר הפרטי, וכן חברה הידועה בתחום הנדסת קירור ומיזוג אוויר, היא ללא ספק החברה הנכונה לבחור בה. 

א.לפיד הינה חברת מיזוג אוויר מקצועית, מנוסה, אמינה ובעלת ידע מקצועי רחב היקף, המלצות ומוניטין בתחום, אשר תסייע לכם בהתקנת המזגן המדובר בביתכם בצורה האידיאלית מכל הבחינות.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!