יועץ מיזוג אוויר

יועץ מיזוג אוויר להתאמה ובניית תוכנית מיזוג אוויר למבנים תעשייתים, ציבוריים ופרטיים.

יועץ מיזוג אוויר תפקידו לתכנן עבורך את תוכנית מיזוג אוויר הנכונה ביותר למבנה בו נדרשת תשתית מיזוג אוויר תוך התחשבות ביעילות מערכת המיזוג, העלויות הצפויות לשם תפעולה והוצאות ההחזקה שידרשו. 

להבדיל מיועצי מיזוג האוויר של חברות המזגנים, לנו אין שום אינטרס להמליץ לך על מזגן כזה או אחר.

שים לב, כי אם לדוגמא הזמנת יועץ מיזוג אויר של חברת אלקטרה סביר שהוא ימליץ על מזגן אלקטרה ואילו יועץ מיזוג אויר תדיראן ימליץ על תדיראן מזגנים.

אורי לפיד הינו יועץ מיזוג אויר עצמאי בלתי תלוי, אינו מחוייב לשום יצרן, דואג לאינטרסים שלך ומתכנן את מערכות אוורור, קירור וחימום המתאימה ביותר לצרכים שלך, תוך הוזלת עלויות באופן משמעותי.

מי צריך יועץ מיזוג אוויר ?

יועץ מיזוג אוויר נדרש כאשר ההשלחות הכספיות לפרוייקט הן משמעותיות. בסקטור המסחרי אנו מוצאים מפעלים בהקמה או כאלו שמבצעים שינויים במבנה וזקוקים לבניית תוכנית מיזוג אויר חדשה, כמו כן בפרוייקטים של מיזוג אוויר למלונות, מגדלים, בנייני משרדים ועוד.

 בנוסף, יעוץ מיזוג אוויר הכרחי גם במבנים פרטיים בעיקר במקומות בהן כיווני זרימת האוויר לא מאפשרים יעילות של מזגן אחד ולכן ההוצאה במקרים שכאלו גבוהה. 

יועץ מיזוג האוויר בהתאם לכישוריו מסוגל לספק תוכנית מיזוג מסודרת ומאורגנת עוד לפני תחילת העבודה, כך שגם עלויות ההקמה וגם עלוית התפעול יהיו שקופות וברורות לפני ביצוע העבודה ולא בדיעבד כפי שקורה במקרים רבים.

יועץ מיזוג אוויר לקהל פרטי

סביר להניח שבמידה ומדובר במזגן עילי או רצפתי עדיף באמת להתייעץ ביועץ מיזוג אוויר של אחת מיצרניות המזגנים.

אולם, כאשר מגיעים למקומות בהם נדרש מזגן מיני מרכזי, צ'ילרים, מזגן VRF ,חדרי קירור ומערכות מתקדמות אחרות, חשוב להזמין יועץ מיזוג שיביא כאמור להתאמת המערכת היעילה ביותר תוך ניצול אנרגיה אופטימלי, צריכת חשמל והוצאות תחזוקת מערכת מינימליות.

צריך לזכור שמערכת חסכונית בצריכת חשמל פירושה חיסכון בעלויות התפעול השוטפות במשך שנים ארוכות, חיסכון שמהר מאד יכסה את עלות הייעוץ.

יועץ מיזוג אוויר לקהל מקצועי

תוכנית מיזוג אויר נדרשת בדיוק כמו תוכנית חשמל, אינסטלציה.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה לעמוד לצידו של האדריכל, המתכנן או מהנדס הבניין לצורך הכנת  תוכנית מיזוג האוויר.

בהתאם לתוכנית הבניין אנחנו מגבשים את תוכנית המיזוג הכוללת גם את בחירת המערכת האופטימלית למבנה וגם את תכנון מיקום תעלות המיזוג, מיקום מדחסים, כתב כמויות, כתב חומרים ועוד, וכאן יש לנו יתרון עצום.

כקבלני מיזוג אויר וקירור הייעוץ שלנו מבוסס ידע אקדמי משולב בניסיון מעשי רב שתורם תרומה ענקית להשבחת תוכנית המיזוג תוך הורדת עלויות.

אורי לפיד הנדסת קירור ומיזוג אויר בע"מ

בהכשרתו, אורי לפיד, המנהל והרוח החיה בחברה, הוא הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, בוגר הטכניון, מתמחה ובעל נסיון עשיר בביצוע פרויקטים להקמת מערכות מיזוג לסקטור הפרטי והמוסדי, חדרי קירור, ייעוץ והכנה למיזוג אוויר בשלבי הבנייה, כמו גם בתיקון כל סוגי המזגנים, תחזוקה ושירות לכל סוגי המזגנים ומערכות המיזוג.

אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים וחליפים (לפי בקשת הלקוח) ונותנים אחריות מלאה על כלל העבודה המתבצעת על ידנו. חברתנו מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים, שמירה על סביבת עבודה נקייה ומחירים הוגנים.