יועץ מיזוג אוויר

יועץ מיזוג אוויר להתאמה ובניית תוכנית מיזוג אוויר למבנים תעשייתים, ציבוריים ופרטיים.

יועץ מיזוג אוויר תפקידו לתכנן עבורך את תוכנית מיזוג אוויר הנכונה ביותר למבנה בו נדרשת תשתית מיזוג אוויר תוך התחשבות ביעילות מערכת המיזוג, העלויות הצפויות לשם תפעולה והוצאות ההחזקה שידרשו. 

להבדיל מיועצי מיזוג האוויר של חברות המזגנים, לנו אין שום אינטרס להמליץ לך על מזגן כזה או אחר.

שים לב, כי אם לדוגמא הזמנת יועץ מיזוג אויר של חברת אלקטרה סביר שהוא ימליץ על מזגן אלקטרה ואילו יועץ מיזוג אויר תדיראן ימליץ על תדיראן מזגנים.

אורי לפיד הינו יועץ מיזוג אויר עצמאי בלתי תלוי, אינו מחוייב לשום יצרן, דואג לאינטרסים שלך ומתכנן את מערכות אוורור, קירור וחימום המתאימה ביותר לצרכים שלך, תוך הוזלת עלויות באופן משמעותי.

מתי השלב הנכון ביותר להזמין יועץ מיזוג אוויר

אם הותקנה אצלכם מערכת מיזוג בעבר ותפוקתה ויעילותה כיום אינם משביעי רצון, אין ספק כי יועץ מיזוג אוויר יוכל להכין תוכנית לשיפור ושדרוג. חשוב לדעת שככל שמערכת המיזוג צפויה להיות מורכבת יותר ולא בסיסית או פשוטה, עדיף אם ניתן להזמין את יועץ מיזוג האוויר בשלבי תכנון של פרויקט הנדסי או בשלב שבו מכינים תוכנית לשיפוץ. כלומר, באותו השלב שבו מזמינים אדריכל, בשלב שבו מכינים שרטוטים, מתכננים מערכות אינסטלציה, מתכננים את התשתיות למערכת החשמל, זה השלב הכי נכון שבו כדאי להכניס גם את יועץ המיזוג לתמונה. יחד עם זאת, ברור כי לא תמיד הדבר הינו מעשי ואפשרי. לא תמיד הוזמן היועץ ברגע כשתוכנן המבנה, בניין מגורים, בית פרטי, מפעל וכו'. אורי לפיד הנדסאי קירור מנוסה ומקצועי, בוגר הטכניון, יוכל הן לתכנן והן להכניס שיפורים ולהציע פתרונות יעילים לשדרוג מערכות קיימות.

תכנון מיזוג אוויר - תכנון מקצועי של כלל המרכיבים

תכנון מיזוג אוויר איננו אך ורק פעולה טכנית כגון התקנה של מזגן, עילי או רצפתי. התכנון והייעוץ ניתנים בצורה מקצועית תוך הקפדה על כמה כללים. למשל, בדיקה מדוקדקת של מאפייני המבנה וצרכי הלקוח. זוהי שאלה חשובה האם המבנה הינו חדיש, מתוכנן עם בידוד ראוי או שמדובר בתכנון מיזוג למבנה יחסית מיושן, שלא תמיד נבנה בצורה אופטימלית. הייעוץ ניתן מתוך שאיפה להבין בצורה טובה ביותר מיהו הלקוח, מהם הצרכים השונים שלו, האם יש אילוצים מסוימים, כגון אילוצי תקציב. יועץ מיזוג לא יהיה "נעול" מראש על מותג מיזוג כזה או אחר. יועץ מקצועי יגיע לכל לקוח עם ראש פתוח מתוך שאיפה להתאים את מותג המיזוג ואת ההתאמות בשטח, לא להגיע עם "חליפת מיזוג" מוכנה מראש. כלומר, "חליפת המיזוג" תותאם ללקוח, לאופי החלל שצריך למזג, תוך התייחסות ללוחות זמנים ותוך חתירה לביצוע טוב ביותר, למיזוג אפקטיבי לשנים ארוכות. במהלך התכון מביאים בחשבון גם את תחזוקה צפויה. כלומר, שאת התחזוקה של המיזוג שתיעשה בהמשך יהיה ניתן לבצע בצורה נוחה, ללא פגיעה במבנה, ללא הוצאות מיותרות אלא תוך חיסכון בהוצאות.

איך מגיעים לתוכנית מיזוג יעילה ללא חריגה מהתקציב

על מנת להפיק תוכנית מיזוג אוויר יעילה, ללא חריגה מהתקציב, נכון לעבוד מול יועץ שמתייחס גם לצד ההנדסי וגם לצד התכנוני של מערכת מיזוג, כמערכת אינטגרלית במבנה נתון. שלא כמו יועץ מיזוג נטו, שפועל מטעם חברת מזגנים כזאת או אחרת, תוכנית מיזוג מקיפה ומשוכללת כוללת שלבים שונים ממש כמו אלה שמתבצעים בכל פרויקט קבלני. זאת אמרת, שהתוכנית יכולה לכלול לצד הייעוץ גם הכנת מפרט מלא, פירוט של כתב כמויות, הצגת חלופות. כל זאת, בשילוב הכנת התוכנית והשרטוטים, תכנון תעלות מיזוג, מיקום נכון של המדחסים להפחתת רעש וכל היתר. כך משיגים את מקסימום היעילות על בסיס תקציב שהוגדר מראש. אם חשוב לכם שלא יהיו הפתעות, זוהי הדרך.

מי צריך יועץ מיזוג אוויר?

יועץ מיזוג אוויר נדרש כאשר ההשלחות הכספיות לפרוייקט הן משמעותיות. בסקטור המסחרי אנו מוצאים מפעלים בהקמה או כאלו שמבצעים שינויים במבנה וזקוקים לבניית תוכנית מיזוג אויר חדשה, כמו כן בפרוייקטים של מיזוג אוויר למלונות, מגדלים, בנייני משרדים ועוד.

 בנוסף, יעוץ מיזוג אוויר הכרחי גם במבנים פרטיים בעיקר במקומות בהן כיווני זרימת האוויר לא מאפשרים יעילות של מזגן אחד ולכן ההוצאה במקרים שכאלו גבוהה. 

יועץ מיזוג האוויר בהתאם לכישוריו מסוגל לספק תוכנית מיזוג מסודרת ומאורגנת עוד לפני תחילת העבודה, כך שגם עלויות ההקמה וגם עלוית התפעול יהיו שקופות וברורות לפני ביצוע העבודה ולא בדיעבד כפי שקורה במקרים רבים.

יועץ מיזוג אוויר לקהל פרטי

סביר להניח שבמידה ומדובר במזגן עילי או רצפתי עדיף באמת להתייעץ ביועץ מיזוג אוויר של אחת מיצרניות המזגנים.

אולם, כאשר מגיעים למקומות בהם נדרש מזגן מיני מרכזי, צ'ילרים, מזגן VRF ,חדרי קירור ומערכות מתקדמות אחרות, חשוב להזמין יועץ מיזוג שיביא כאמור להתאמת המערכת היעילה ביותר תוך ניצול אנרגיה אופטימלי, צריכת חשמל והוצאות תחזוקת מערכת מינימליות.

צריך לזכור שמערכת חסכונית בצריכת חשמל פירושה חיסכון בעלויות התפעול השוטפות במשך שנים ארוכות, חיסכון שמהר מאד יכסה את עלות הייעוץ.

יועץ מיזוג אוויר לקהל מקצועי

תוכנית מיזוג אויר נדרשת בדיוק כמו תוכנית חשמל, אינסטלציה.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה לעמוד לצידו של האדריכל, המתכנן או מהנדס הבניין לצורך הכנת  תוכנית מיזוג האוויר.

בהתאם לתוכנית הבניין אנחנו מגבשים את תוכנית המיזוג הכוללת גם את בחירת המערכת האופטימלית למבנה וגם את תכנון מיקום תעלות המיזוג, מיקום מדחסים, כתב כמויות, כתב חומרים ועוד, וכאן יש לנו יתרון עצום.

כקבלני מיזוג אויר וקירור הייעוץ שלנו מבוסס ידע אקדמי משולב בניסיון מעשי רב שתורם תרומה ענקית להשבחת תוכנית המיזוג תוך הורדת עלויות.

אורי לפיד הנדסת קירור ומיזוג אויר בע"מ

בהכשרתו, אורי לפיד, המנהל והרוח החיה בחברה, הוא הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, בוגר הטכניון, מתמחה ובעל נסיון עשיר בביצוע פרויקטים להקמת מערכות מיזוג לסקטור הפרטי והמוסדי, חדרי קירור, ייעוץ והכנה למיזוג אוויר בשלבי הבנייה, כמו גם בתיקון כל סוגי המזגנים, תחזוקה ושירות לכל סוגי המזגנים ומערכות המיזוג.

אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים וחליפים (לפי בקשת הלקוח) ונותנים אחריות מלאה על כלל העבודה המתבצעת על ידנו. חברתנו מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים, שמירה על סביבת עבודה נקייה ומחירים הוגנים.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

מלאו את הפרטים הבאים

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!