מערכות מיזוג VRF – מערכת מיזוג בטכנולוגיה פורצת דרך

מערכת המיזוג האיכותית ביותר כיום קרויה מערכת VRF. מדובר על מערכת המבוססת על טכנולוגית מיזוג אוויר הפועלת על עיקרון של תפוקת אוויר משתנה. המערכת פועלת על עיקרון של שינוי נפח זרימת הקירור המתאפשר באמצעות מדחס אינוורטר, שהוא היחידה המותקנת מחוץ למבנה אשר משנה את מהירות העבודה שלו בצורה רציפה, בהתאם לדרישות של המאיידים, שהם היחידות המצויות בתוך המבנה, על ידי שינוי של תדר המנוע. מדובר על מערכת מודולרית אשר מאפשרת להשתמש בו זמנית במספר בלתי מוגבל של יחידות איוד אשר מחוברת ליחידת עיבוי אחת.

מערכות מיזוג VRF - מערכת מיזוג בטכנולוגיה פורצת דרך

מהם היתרונות של מערכת VRF

אין ספק כי מערכת VRF היא מערכת בעלת יתרונות רבים. ניתן לומר כי גולת הכותרת על הטכנולוגיה שעליה מתבססת המערכת היא שמירה על טמפרטורה קבועה לאורך כל זמן הפעולה של המזגן כמעט ללא סטייה בכלל בכל חלל שרק רוצים. המערכת היא מערכת חכמה אשר משנה את עצמה בצורה אוטומטית בהתאם לעומס החום שבחדר, מה שמבטיח טמפרטורה נעימה בדיוק כפי שאוהבים ובוחרים בצורה רציפה. טכנולוגיית האינוורטר שומרת על רמת קירור אחידה ועל כן היא ידועה כמערכת חסכונית ומשתלמת ביותר לחללים גדולים. הפעולה של המערכת מאפשרת צריכת אנרגיה מדויקת עקב אספקת תפוקה בהתאם לדרישה והתוצאה היא הקטנת צריכת החשמל ב50 אחוזים. כך למעשה גם שומרים על הסביבה וגם שומרים על חשבון ההוצאות בכל הנוגע לתשלום חשמל.

מערכת VRF מערכת שקטה ועוצמתית 

יתרון נוסף של המערכת היא העובדה שהיא פועלת בשקט. בעוד שישנן לא מעט מערכות מיזוג אשר פועלות בצורה רועשת ביותר, הרי שמערכת זאת היא מערכת שקטה שמאפשרת לכם לישון בלילה או לנוח מבלי שתדרשו לשמוע אותה עובדת ברקע. מעבר לכך המערכת המדוברת יכולה להשתלב עם מערכות בקרה ושליטה מרחוק וכן גם עם מערכת בית חכם. מכיוון שמדובר על מספר מגוון של יחידות איוד, ניתן להתאים אותן בצורה מושלמת למגבלות של כל מקום וכן לכל תכנון עיצובי שהאדריכל שלכם או אתם עצמכם מעוניינים לבצע בחללים פנימיים. מדובר על מזגן שיכול להשתלב נהדר בכל סגנון עיצוב.

עוד יתרון של מערכת VRF היא העלויות הנמוכות של האחזקה שלה וצריכת החשמל. האחזקה השוטפת וכן צריכת החשמל המופחתת של מערכת המיזוג המדוברת בהשוואה למזגנים אחרים ללא ספק הופכות את המערכת המדוברת למשתלמת כלכלית בטווח של שנים רבות.

מערכת VRF – הבחירה הנכונה לוילות ובתים פרטיים

אם אתם מעוניינים במערכת מיזוג עבור הווילה שאתם מתגוררים בה, אשר מצד אחד תקרר את החלל בצורה הטובה ביותר ומצד שני תהווה את הבחירה החסכוניות ביותר עבורכם, אין ספק כי מערכת VRF לוילות מהווה את המערכת הטובה ביותר. כמובן שחשוב מאוד לבחור את החברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום התקנת המערכות הללו וזאת בכדי שהמערכת תותקן בצורה מדויקת בהתאם למקום.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!