מזגן מיני מרכזי – פתרון אידיאלי לדירה בבניין

מזגן מיני מרכזי הוא המזגן האידיאלי לדירת מגורים. מדובר במזגן שמבוצע בהתאמה אישית לפי תכנון מדוייק של צרכי הדירה, כדי לאפשר אוורור אחיד ואופטימלי בכל חלקיה. המזגן עצמו מורכב מיחידות קירור פנימיות המקררות את השטח באמצעות תעלות אוורור ממוזגות. התעלות בלתי נראות לעין ומתוכננות בצורה המותאמת לעיצוב הדירה.

מזגן מיני מרכזי - פתרון אידיאלי לדירה בבניין

אז איך עובד מזגן מיני מרכזי?

המזגן מגיע עם 3 חלקים שהקשר ביניהם נעשה באמצעות צינורות נחושת. מדחס- בו מתבצעות כל פעולות הקירור. מעבה- שתפקידו לקחת את האוויר הקר או החם ולנתב אותו לשרוולים. שרוול- עשוי מחומר אטום הרמטית וגמיש. תפקידו של השרוול לפזר את האוויר בפתחי האוורור הממוקמים בכל חדר. 

היתרונות של מזגן מיני מרכזי:

1.טמפ' אחידה – מזגן מיני מרכזי מאפשר לשמור על טמפרטורה אחידה בכל חלקי הדירה. כך שכל דיירי הבית יוכלו להנות מאוויר נעים בו זמנית ללא צורך להפעיל מזגן בכל חדר.

2. חיסכון באנרגיה- מזגן מיני מרכזי  מאפשר לקרר את הבית ביעילות, לבית בן 3-4 חדרים יספיק מזגן של 2-3 כוחות סוס. המזגן מתאים את תפוקת הקירור לעומס החום בחדר ובכך מאפשר לחסוך בחשמל, מדובר בפתרון אקולוגי יעיל.

3. יתרון עיצובי- בניגוד למזגן עילי הנתלה על הקיר בכל חדר ומהווה מפגע אסתטי, מזגן מיני מרכזי אינו נראה וממזג דרך תעלות נסתרות.

4. קירור בכל מקום- מזגן מיני מרכזי מתוכנן, מאפשר פתרונות קירור גם עבור מעברים ומסדרונות בבית.

מזגן VRF

מזגן VRF בנוי בטכנולוגיה של שינוי נפח קירור. המזגן לא מקרר את כל הדירה באותה מידה. המזגן מסוגל לזהות אזורים חמים, בהם נדרש להוריד את הטמפרטורה ואזורים נעימים, בהם יש לשמור על הטמפרטורה הקיימת. על פי הטכנולוגיה הזו, גם כאשר חלים שינויים קיצוניים במזג האוויר. לדוגמא, בקרבת פתחים מהם נכנסים ויוצאים אנשים, לא יורגש שינוי בטמפרטורה גם כשבחוץ חם מאוד. כך, שאם קבענו בשלט שהמזגן יפעל בטמפרטורה של 20 מעלות, זו הטמפרטורה האמיתית שתורגש בכל הדירה. מזגן מיני מרכזי המבוסס על טכנולוגיה זו מאפשר להנות מכל היתרונות של מיני מרכזי בנוסף ליתרונות של מזגן VRF  כפי שצויינו לעיל.

התקנת מזגן מיני מרכזי

כדי שיהיה ניתן להנות מהיתרונות הרבים של מזגן מיני מרכזי, יש לבצע תכנון מדוייק של צרכי הדיירים. לאפיין ולבחון את השטח ולהתאים את סוג המזגן ומיקום פתחי האוורור. לאחר מכן יש לתכנן את התעלות בהם יעברו השרוולים ולבצע עבודות גבס מותאמות. לצורך ביצוע עבודה מקצועית, יש לבחור בחברה וותיקה, אמינה ומתקין מנוסה. לוודא שנעשה שימוש ברכיבים וחומרים איכותיים. חברת א.לפיד תאפשר לכם לבצע התקנה של מזגן מיני מרכזי בטכנולוגיה מתקדמת. העבודה מבוצעת על ידי אנשים מקצועיים מהשורה הראשונה, המשתמשים במערכות האיכותיות ביותר. 

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!