התקנת מערכת VRF למלונות

מערכת VRF היא ללא ספק המערכת המורכבת ביותר להתקנה מבין כל סוגי המזגנים. יחד עם זאת, מדובר על מערכת מיזוג איכותית מאוד אשר כיום בוחרים בה למיזוג חללים גדולים ועל כן לא מעט בתי מלון בוחרים להתקין את המערכת המדוברת. כמובן שאם החלטתם להתקין במלון שבבעלותכם את מערכת המיזוג המדוברת, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך תכנון והתקנה של המערכת המדוברת.

התקנת מערכת VRF למלונות

תכנון התקנת מערכת VRF בבתי מלון

התקנה של מערכת VRF בבתי מלון, בשונה מתהליך ההתקנה של מזגן מיני מרכזי או כל סוג אחר של מערכת מיזוג מיושמת במסגרת תהליך מורכב אשר מחייב תכנון מקדים בהתאם לתכנית האדריכליות המפורטות של המקום. 

התכנון המקדים יכול להתבצע על ידי יועץ מיזוג אוויר מקצועי ומנוסה והוא רלוונטי לצרכי קביעת המקום שבו יותקן המעבה ויחידות הפנים ולצרכי תכנון מעבר של צנרת המזגן. כמו כן, שלב התכנון מאפשר לבחון את צרכי המערכת בהתאם לעוצמה של יחידות הפנים. עם סיום הליך התכנון המקדים, התקנת מערכת VRF דומה להתקנה של מערכת מזגנים מפוצלת מסוג אחר והיא כוללת בין היתר את ההתקנה של יחידות הפנים ויחידת עיבוי מחוץ מבנה. 

לאחר מכן תתבצע פריסת צנרת מהיחידה החיצונית של המערכת אל קופסת המיזוג וממנה אל כל אחת מיחידות הפנים. לאחר שמסיימים להניח את הצנרת, יש להתקין את הפתחים של המיזוג וכן מתבצע איטום לכל המערכת. לאחר שמתקינים את המערכת מבצעים בדיקה ראשונית של המערכת על ידי טכנאי מזגנים מוסמך ומקצועי כאשר הבדיקה המדוברת מיושמת באמצעות הפעלת המזגן בלחץ גבוה לפרק זמן של 24 שעות. 

מדוע כדאי לבחור דווקא במערכת VRF לבתי מלון?

התקנת המערכת המדוברת תאפשר לכל בית מלון להנות ממספר יתרונות בולטים, לרבות חיסכון של עד 50 אחוזים מהעלות החודשית של צריכת החשמל, פעולת מיזוג שקטה של יחידות הפנים וגם של היחידה המרכזית מחוץ למבנה, לוח בקרה שבאמצעותו ניתן להשיג טמפרטורה קבועה ויציבה בכל אחד מהחדרים שבהם מותקנות יחידות הפנים של המזגן. כמו כן, מדובר על מערכת מיזוג מתקדמת, איכותית ואמינה ביותר בענף המיזוג אשר יכולה לבצע את עבודתה בצורה הטובה ביותר גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

אין ספק שעל אף שעלות המערכת עצמה ועלות ההתקנה שלה לא זולות, הרי שמדובר על מערכת המיזוג המשתלמת ביותר למתחם גדול כבית מלון. המערכת המדוברת ללא ספק תחסוך בטווח הרחוק לא מעט כסף לבית המלון על הוצאות החשמל הכרוכות במיזוג. כמובן שאם מחליטים להתקין את מערכת המיזוג המדוברת בבית מלון, יש צורך לבחור באנשי מקצוע מנוסים, מקצועיים ומומלצים בתחום התקנת מערכת המיזוג המדוברת במקום מתוך התאמה לצרכי הלקוח, לגודל החלל ולכל פרמטר אחר שיש לתת עליו את הדעת.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!