דגשים חשובים בבניית חדרי קירור והקפאה

חדרי קירור מהווים אמצעי יעיל מאוד לצורך קירור והקפאה תעשייתית. מדובר על חדרים שבהן מאוחסנים מוצרי מזון לרוב. ישנם חדרי קירור אשר מיועדים לתעשיית התרופות ועל כן, כאשר מעוניינים לתכנן חדרי הקפאה וקירור יש להגדיר את המטרה שלהם. לכל חדר קירור קיימת מערכת פיקוד ובקרה כך שניתן לשלוט על הטמפרטורה שלו. חשוב לציין כי קיימים שני סוגים של חדרי קירור כאשר הסוג הראשון הוא חדר קירור שמתאים לגודל חלל נתון והחדר השני הוא חדר קירור שנבנה בהתאמה אישית. כיוון שמדובר על סחורה יקרה בעלת שווי כספי גבוה שדורשת שמירה על טריות, חשוב מאוד לעמוד בקריטריונים מחייבים ומחמירים. המפרט הטכני הוא כמובן חשוב ויש לדאוג למידות מדויקות של גובה, רוחב, צריכת אנרגיה ועוד.

דגשים חשובים בבניית חדרי קירור והקפאה

כיצד מתכננים בצורה הטובה ביותר חדרי קירור והקפאה?

חדרי קירור והקפאה צריכים להיות יעילים ומותאמים לצרכים העומדים על הפרק, ועל כן חשוב מאוד להקים את החדרים הללו באמצעות חברה מקצועית וותיקה, אשר יש בה צוות מהנדסי קירור מקצועי ומנוסה, אשר יכול לבנות חדרי קירור והקפאה בהתאמה אישית לכל מפעל, מלון, בית עסק או מוסד. חברות מקצועיות אשר עוסקות בקירור תעשייתי מאפשרות להנות מפתרונות קירור שונים אשר מתאימים לכל לקוח בהתאם לצרכים האישיים שלו.

חדרי קירור והקפאה חייבים להיות מאובזרים במערכת של פיקוד ובקרה. מדובר על מערכת חשובה שתפקידה הוא לאפשר שליטה בתנאי הקפאה וקירור הנחוצים למקום. המערכת המדוברת מתקדמת ומשוללת, כך שהיא מתריעה בפני כל שינוי לרעה באקלים. במערכת המדוברת ניתן לשלוט מרחוק על יישומים שונים לרבות התרעה לטלפון החכם של בעל המפעל או המנהל. חשוב לשים לב כי לכל המערכות יהיה תו תקן ישראלי שיעמוד בדרישות של מכון התקנים

מהם שלבי הבנייה של חדרי קירור והקפאה?

השלב הראשון של בניית חדרי הקפאה וקירור הוא היכרות עמוקה עם צרכי הלקוח ועם המוצרים שהוא עתיד לאחסן בחדר הקירור. חשוב להבין איזה תנאי קירור והקפאה נדרשים למוצרים הדורשים אחסון ובהתאם לכך איזה תשתית יש לבנות ולהקים. חשוב כמובן לבנות מערכות קירור מתקדמות במקום כך שהם יצליחו לספק למוצרים שונים חיי מדף ארוכים. בשלב השני יש לבנות את החדר עצמו בהתאם למערכת הנבחרת. מלאכת הבנייה חייבת להתבצע בצורה מדויקת ואיכותית, הן בהתאם למצב של החדר הנתון והן בהתאם לצרכים של הלקוח. לא פעם החדר יבנה בהתאמה אישית והדבר יהיה קל יותר, אך חשוב לבחור בחברה אמינה ומקצועית שגם במקרה שבו יש צורך להשתמש בחלל קיים לצורך הקמת חדרי קירור והקפאה, תדע כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולענות על כל הצרכים של הלקוח בצורה מדויקת.אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מנוסה ואמינה בכל הנוגע לתחום הקמת חדרי קירור והקפאה, כדאי שתבחרו את א. לפיד.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!