איך להתמודד עם עומסי חום קיצוניים?

הקיץ הישראלי הפך בשנים האחרונות להרבה יותר ארוך והרבה יותר חם, ואם מוסיפים לכך את הלחות, הרי שהסבל של שהייה בחוץ בימים הקשים הפך לקשה מנשוא. עבור ישראלים רבים, המזגן הוא פריט הכרחי, ובכל שנה נשברים שיאי שימוש בחשמל בימים החמים ביותר בחודשים יולי ואוגוסט. אין כל ספק כי המגמה הזו נוצרה בגלל ההתחממות הגלובלית שמאיימת על כולנו, ונראה שהעתיד צופן לנו ימים חמים הרבה יותר. המצב בישראל הוא טוב לעומת מקומות אחרים באירופה ובדרום אמריקה, שם לא בכל מקום יש מזגן. בבתים רבים, ואפילו בבתי מלון, יש חוסרים במזגנים, כאשר הדוגמה הטובה ביותר היא צרפת, בה במרבית הבתים אין מזגנים למרות שהטמפרטורות עולות.

איך להתמודד עם עומסי חום קיצוניים?

שימוש הולך וגובר במזגנים

השימוש במזגנים הולך וגובר גם במדינות שנשארו מאחור, אך עם זאת, נוצרה בעיה אחרת. יצרניות המזגנים הבינו כי הם חלק מיצירת אותו משבר אקלים חמור ולכן, נאלצו לבצע התאמות ושדרוגים. מתוך הרצון הזה, הושקעו כספים רבים ביצירת מזגנים "ירוקים" וחסכוניים יותר, כולל מזגני VRF ברמה גבוהה. בניגוד למזגנים העילאיים שכולנו מכירים, או למזגנים המיני מרכזיים שפופולאריים מאוד כיום בדירות גדולות, מזגני ה-VRF מביאים איתם ניצול מירבי של האנרגיה וחיסכון שלה, על מנת להשיג מינימום של בזבוז משאבים. המזגנים הללו מסוגלים להפוך יחידות פנימיות של מזגן, בתוך מערכת שלמה, לעצמאיות. כל אזור או חדר מקבל את רמת הקירור המתאימה לו, מבלי לייצר בזבוז בשאר חלקי הבית. למעשה, המערכת יודעת לווסת את האנרגיות שלה, ולייצר ניצול אופטימלי של המשאבים שלה.

מזגן VRF – שקט, עמיד ויעיל

מזגן VRF הוא גם מזגן שקט במיוחד, עמיד, ומתאים לכל סוג של חלל, כולל בתים פרטיים, משרדים, קניונים, מוסדות ועוד. הפתרון שמעניק המזגן הוא פתרון כולל ואידיאלי לכל סוג של צורך, ולכן, השימוש בו הולך וגובר. המזגנים צפויים להשתלט בקרוב על העולם ולהפוך לאלמנט טריוויאלי בכל מקום. המזגנים הם למעשה מזגנים חכמים, עמידים וכאלו שמתאימים את עצמם לסיטואציה בצורה הנכונה ביותר. הערך המוסף שלהם הוא השמירה על האנרגיה ויצירת מענה "ירוק" שמיטיב עם הסביבה ולא גורם לה נזק, כפי שעשו מערכות מיזוג רבות בעבר.

נוכחות חשובה של חדרי קירור

שימוש נוסף של מזגני VRF הוא בנושא של חדרי קירור מתקדמים. הצורך בחדרי קירור איכותיים עולה מדרגה לאור ההתחממות הגלובלית. הצורך בשימור נכון של מוצרי מזון עולה גם הוא מדרגה, ומזגני VRF יודעים להעניק את המענה הנכון ביותר גם בתחום הזה. חדרי קירור הם רלוונטיים כיום בכל מקום שעוסק באוכל ורוצה לשמור על טריות, ובנוסף, הרבה מאוד מחסנים ששימשו בעבר לאחסון אוכל, נאלצים להשתדרג כיום לחדרי קירור עקב עליית הטמפרטורות והתקנות המחמירות של משרד הבריאות. כדי לייצר את החיסכון המקסימלי והאופטימלי, יש לבצע התקנה של מזגני VRF בחדרי הקירור הללו, במה שמעניק את הפתרון האופטימלי, שמאריך את חיי המזון בצורה הנכונה ביותר.

מתווה נכון של מזגני VRF

התקנה של מזגני VRF, במיוחד בחדרי קירור, נדרשת לאחר התייעצות מקצועית. יש לקבל את ההדרכה הנכונה על מנת להגיע למתווה הנכון של מיקום המזגן והעבודה שלו. חברת א. לפיד מעניקה שירותים של ייעוץ מיזוג אוויר, תוך כדי התחשבות בנושא האקולוגי והירוק. החברה בוחנת את נושא הנצילות האנרגטית, והיא בוחנת את האקלים בלוקיישן כדי להביא לאיזון מבחינת זיהום לסביבה ושמירה על טמפרטורות מתאימות למען הקיום יום יומי. חברת א. לפיד מעניקה שירותים חשובים מאוד, שמסייעים לייצר חיסכון לאורך זמן, ויעילות מקסימלית בתוך העסק.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!