כל מה שרציתם לדעת על מערכת VRF

אתם מחפשים מערכת מיזוג גדולה? האם שמעתם על מערכת VRF? אז נתחיל בזה שמערכת זו היא מערכת מיזוג עוצמתית ביותר בעלת מנוע אחד. מערכת מיזוג יעילה זו מספקת עשרות פתחי מיזוג, כאשר היא מגיעה לתפוקה של 30 כוחות סוס. המשמעות של VRF בעברית היא "זרימת קירור משתנה". המערכת פועלת באמצעות מדחס אינוורטר, כאשר למזגן קיימת יכולת לשלוט בתפוקת החשמל. כל זמן שהמזגן פועל, הוא עובד באותה עוצמה ובאותה תפוקת חשמל. יש לציין כי מזגני אינוורטר משנים את צריכת החשמל ואת עוצמת המזגן, לפי הטמפרטורה של החדר.

כל מה שרציתם לדעת על מערכת VRF

יתרונותיו של מזגן VRF

ישנן מערכות של מיני VRF שנחשבות למתקדמות בעולם המיזוג. מערכות אלה הן גם חסכוניות וגם תאימות לדירות שהן מוגבלות מבחינת המקום, כגון התקנה של מעבים ופליטת אוויר אופקית. מערכת זו היא די קומפקטית, וכן נוחה להתקנה. אפשר להתקין את יחידת המזגן במרפסת השירות או במסתורי הכביסה. יש לציין כי יתרון בולט נוסף הוא האפשרות לשלוט בכל מאייד באופן נפרד. החיסכון בחשמל הוא יתרון בולט. ניתן לכוון כל יחידה פנימית לטמפרטורה שונה, ואפילו לכוון מקור לחום את אחד מהחללים, מה שלא ניתן לעשות במזגן אינוורטר רגיל, למשל. על מנת להתקין מערכת גדולה של מיזוג אוויר, יש להתייעץ עם יועץ מיזוג. חברות מיזוג גדולות מחזיקות במהנדסי מיזוג אוויר שיתכננו באופן מדויק את מיזוג האוויר.

מערכת VRF – מערכת גמישה ומודולארית

יש לדעת כי מערכת VRF היא מערכת גמישה ומודולארית ואפשר להגדיל אותה לפי דרישת הלקוח. מערכת זו מתאימה לקירור וחימום של חללים גדולים במיוחד, בנייני משרדים, אזורים מסחריים של עשרות אלפי מ"ר. יש לציין כי פליטת האוויר היא כלפי מעלה ולכן חובה להתייחס לעובדה זו כאשר מתקינים יחידות פנימיות. אמנם המחיר של מיזוג VRF יקר יותר ממזגן רגיל, אבל עלות ההתקנה נמוכה יותר מהתקנה של מזגן אינוורטר. אם למשל רכשתם דירה חדשה מקבלן, שיש בה הכנה למערכת מיזוג אוויר, אין צורך לשלם על התאמה של הכנה למערכת מיזוג אוויר, בגלל הגמישות בהפרדה של הצנרת הפנימית.

עיצוב וקירור יעיל במערכת חכמה אחת

אם כבר השקעתם כסף על מערכת VRF, שימו לב כי העיצוב שלה יהיה יעיל. על המערכת להגיב באופן פעיל לשינוי האקלים, במיוחד לטווח הארוך. הרבה מעצבי ומתכנני מזגנים מעצבים מערכת כזו, שיש לה קיבולת גדולה, כך שתהיה נוחות מרבית. יש לוודא כי מערכת מיזוג זו היא חסכונית, ניתנת לשליטה מלאה, וכן ניתן לחבר אותה למערכת בית חכם.

מערכת שקטה וחכמה לקירור וחימום החללים השונים

מערכת מיזוג VRF ידועה באיכותיות שלה והיא משוכללת ביותר. היא מערכת שקטה מכל מערכת מיזוג אחרת, אורך חייו של המדחס ארוך בהרבה משל שאר סוגי המזגנים, ואין צורך בחציבה והכנה של תעלות מיזוג ארוכות ומורכבות. יש לציין כי המחיר של מערכת זו הוא אמנם גבוהה, אבל מצד שני, החיסכון בהוצאות החשמל יחזיר את השקעתכם. תוכלו לשבת עם יועץ מיזוג אוויר ולדעת מהי המערכת המתאימה ביותר בעבורכם למיזוג אוויר. מהנדס שהוא יועץ למיזוג אוויר יתכנן את מערכת מיזוג האוויר לפי סוג המבנה. אין מקום לטעות. 

בחירת חברת מזגנים ותיקה ומוכרת

בחירה נכונה של חברת מיזוג אוויר חייבת להיות מושכלת ונכונה. יש לפנות אל חברת מיזוג אוויר שהמנהל הוא מהנדס קירור, כך שהוא יוכל לתכנן ולהתקין מערכת מיזוג אוויר אידיאלית המתאימה גם לתעשייה, משרדים, ולמגזר הפרטי. חברה ידועה ומובילה בתחום הנדסת קירור ומיזוג אוויר היא חברת א.לפיד – הנדסת קירור ומיזוג אוויר בע"מ. החברה נוסדה ע"י אורי לפיד שהוא יועץ מיזוג ומהנדס קירור בוגר הטכניון. החברה מספקת שירותי התקנה למפעלים וחברות, מוסדות ציבור ומבנים ממשלתיים, וכן למגזר הפרטי. החברה עובדת עם מותגים ידועים ומספקת אחריות על המזגנים שהיא מספקת ומתקינה.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!