פתרונות קירור ומיזוג אוויר למסעדות ובתי קפה

הקיץ הישראלי מביא עימו מזג אוויר חמים ולח. לא מעט אנשים אשר מעוניינים לבלות את זמנם בבתי קפה ומסעדות, מוצאים את עצמם מחפשים חללים ממוזגים ופנימיים ולכן, כל בעלים של בית קפה או מסעדה מבין את הצורך לדאוג לפתרונות קירור למסעדה או בית הקפה שלו.

פתרונות קירור ומיזוג אוויר למסעדות ובתי קפה

כמובן שמסעדות ובתי קפה דורשים הן פתרונות קירור פנימיים והן חיצוניים. הקירור בהם חייב להיות משמעותי יותר מקירור של דירה סגורה והוא נדרש להיות עוצמתי במיוחד. מערכת מיזוג איכותית תאפשר לכל מסעדה או בית קפה לשמור על הטמפרטורה האידיאלית בפנים גם כאשר בחוץ מאוד חם. כמובן שמערכת הקירור תהיה חייבת להתאים את עצמה הן לגודל המקום והן לכמות האנשים ששוהים בו וזאת בכדי לאפשר את השהייה הנעימה ביותר לכל אדם המצוי במקום.

כיצד מתכננים מערכות מיזוג אוויר לבתי קפה ומסעדות?

חשוב מאוד לדעת כי לכל בית קפה ולכל מסעדה יש מאפיינים אשר ייחודיים להם. ישנם בתי קפה או מסעדות שבהם יש אופציה לישיבה במתחם פנימי בלבד וישנם כאלה המשלבים גם ישיבה חיצונית וגם ישיבה פנימית. ישנם בתי קפה ומסעדות המצויים ליד הים, דבר אשר דורש מערכת קירור יעילה יותר וכן פתרונות נוספים לפי הצורך כגון: מענה לנידוף אוויר במטבח ועוד. חשוב לדעת כי התקנת מערכת מיזוג מקצועית דורשת תכנון בהתאם לדרישות היזם, מכון התקנים וכן נהלי הרשות המקומית. הדרך הנכונה לתכנן מזגן עבור בתי קפה מתבצעת באמצעות יועץ מיזוג אוויר מקצועי אשר ידע כיצד להתאים את הפתרון המדויק לכל בית קפה או מסעדה בהתאם לתנאים של החלל. כיום הבחירה של מזגן VRF למסעדות ובתי קפה מהווה את הבחירה הטובה ביותר. מדובר על מזגן מתקדם ואיכותי, אשר מתאים את הטמפרטורה בהתאם לכל חלל. אם יש כמה חדרים במקום, הרי שהמזגן יכול להתאים טמפרטורה שונה בהתאם לתנאים השוררים בכל חדר באופן ספציפי.

מדוע חשוב לדאוג למערכות מיזוג אוויר טובה במסעדות ובתי קפה?

חשוב מאוד לדאוג למערכת מיזוג טובה בבתי קפה ובמסעדות בשל העובדה שמקום שאיננו ממוזג כפי שצריך בעונת הקיץ החמה יגרום ללקוחות לא להיכנס אליו מלכתחילה ולבחור במקום ממוזג אחר. אין ספק שבכדי למשוך לקוחות יש לדאוג למערכת מיזוג איכותית אשר תאפשר להם להיכנס בימים חמים ולהנות משהייה נעימה ונוחה במקום. כמובן שיש לדאוג גם לרווחתם של העובדים ולוודא כי כולם עובדים בתנאים נוחים ועל כן, יש לדאוג כי בקיץ המקום יהיה נעים ומקורר היטב.

בניית חדרי קירור

חדרי קירור למסעדות בנויים מלוחות מבודדים אשר מאפשרים לשמור על סחורה רגישה בטמפרטורה מבוקרת. בבתי קפה ומסעדות יש צורך לאחסן גם מזון מוכן וגם חומרי גלם בתנאי קירור מתאימים וזאת בכדי לשמור על הטריות והאיכות של המזון. שמירה לא נאותה של אוכל וחומרי גלם הופכת אותם למסוכנים ולא ראויים לשימוש או אכילה וכמובן, גם בכדי לקבל רישיון לעסק העוסק בתחום המזון יש להבטיח כי תהיה בו שמירה בתנאי קירור מתאימים של מוצרי המזון השונים. על כן, חשוב ביותר שכל מסעדה או בית קפה יבחר את החברה הטובה ביותר בתחום בניית חדרי קירור אשר תסייע להם בהתאמת חדר קירור לצרכים העומדים על הפרק.

אם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר עבור התאמת פתרונות קירור וכן בניית חדרי קירור למסעדה או לבית קפה שלכם, הכירו את א. לפיד המתמחה בייעוץ לבתי קפה ומסעדות אודות פתרונות קירור וחדרי קירור שונים ובביצוע העבודה בשטח ברמה הגבוהה ביותר.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!