בניית חדרי קירור לבתי חולים

בניית חדרי קירור מהווה כיום דבר רלוונטי מאוד עבור מגוון צרכים שונים. בין אם מדובר על מסעדות או בתי קפה אשר דורשים שמירה של חומרי גלם שמשתמשים בהם לצורך הכנת אוכל בקירור, בין אם מדובר על מטבחים מוסדיים אשר דורשים שמירה של חומרי גלם בקירור, בין אם מדובר על מעבדות הדורשות שמירה בקירור של חומרים שונים שמשתמשים בהם במעבדה ודורשים קירור, בין אם מדובר על בתי חולים הדורשים אחסון בקירור של תרופות או כל דבר אחר הדורש קירור ועוד. אין ספק שחשוב מאוד לבנות חדרי קירור בצורה מקצועית ואיכותית וזאת בכדי שהם יספקו את האחסון האידיאלי לכל מוצר שדורש קירור. חשוב לזכור כי ישנם מוצרים שיכולים להזיק בשימוש אם הם לא מאוחסנים בקירור ועל כן, לצורך בניית חדר קירור יש לבחור מראש בחברה מקצועית, אמינה ומומלצת בתחום זה.

חדרי קירור לבתי חולים- מה צריך לדעת?

כאשר מדובר על בתי חולים, אין ספק שיש צורך בחדרי קירור אמינים ומתקדמים מאוד שכן, יש צורך לאחסן בצורה הולמת את התרופות ופרטי הציוד הרפואי הדורשים אחסון בקירור וכן את מנות המזון במחלקות השונות. בית חולים הוא מתחם גדול מאוד שמטרתו היא להציל חיי אדם ולטפל בכל חולה וכן לבצע הליכים רפואיים שונים ועל כן, שימוש בתרופות או מוצרים רפואיים שדורשים קירור ולא נשמרו בקירור, יכול לסכן חיי אדם ואותו הדבר לגבי מוצרי מזון שדורשים קירור ולא אוחסנו בתנאים מתאימים ועדיין מוגשים לחולים.

חדרי קירור לבתי חולים צריכים להיות מדויקים מבחינת הטמפרטורה הנדרשת לשמירה על מוצרים רפואיים שונים לרבות תרופות ומעבר לכך, מכיוון שכל בית חולים ידרוש כמה חדרי קירור וזאת בהתאם לגודלו ובהתאם לכמות הציוד הדורשת שמירה בקירור, הרי שיש צורך לבחור בפתרונות קירור המאפשרים חיסכון אנרגטי שחותך בהוצאות החשמל. כמו כן, על פתרונות הקירור המוצעים לבתי החולים להיות כאלה עם אמצעי בקרה חדישים מרחוק אשר מאפשרים תפעול נוח וכן מניעה ואיתור מוקדם של תקלות.

כיצד תבחרו אנשי מקצוע לצורך התאמת חדרי קירור לבתי חולים?

על אף שניתן למצוא כיום לא מעט חברות המציעות פתרונות קירור לכל מקום שדורש זאת, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה, המומחית בתחום התאמת חדרי קירור לכל צורך לרבות בתי חולים. חברה מעין זאת צריכה להציע מענה מקיף אשר כולל תכנון והקמה של פתרונות קירור חדישים לבתי חולים, שדרוג מערכות קיימות תוך התייעלות אנרגטית וכן ביצוע אופטימיזציה של מנגנוני הבקרה ושירותי תחזוקה ותיקון. מעבר לכך, חשוב לבחור בחברה שתציע לכם אחראיות מלאה על התקנת חדרי הקירור במקום וזאת בכדי שתהיה לכם אפשרות לדעת שיהיה לכם למי לפנות במקרה של תקלה או בעיה.

אם אתם מעוניינים להקים חדר קירור איכותי ומתקדם בבית החולים, חברת א.לפיד, חברת מיזוג אוויר ופתרונות קירור מתקדמים היא החברה שכדאי לכם לפנות אליה לצורך תכנון והקמה של חדר קירור ברמה המקצועית והגבוהה ביותר.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!