יועץ מיזוג אוויר לעסקים

יועץ מיזוג אוויר לעסקים

בישראל מזגן הוא מוצר צריכה בסיסי בייחוד בימי הקיץ החמים. כל עסק חייב מזגן חזק ואיכותי שיתן מענה לצרכים שלו. אבל, הצבת מערכת מיזוג אוויר דורשת ידע מקצועי. תכנון, נכון של המרחב. בייחוד כאשר מדובר במשרדים ובחללים גדולים. כיצד בעל עסק שאינו מתמצא בתחום יוכל לדעת שהמזגנים יותקנו במקום הנכון בצורה אסתטית? איך הוא יבטיח שפיזור האוויר יהיה בצורה שווה ונעימה? באמצעות יועץ מיזוג אוויר של חברת א. לפיד, שיבצע תכנון מדוייק, יתאים את סוג המזגן הנכון ויאפשר לשמור על אפקטיביות הקירור.

החברה פועלת בענף המיזוג ובין שירותיה היא מציעה שירותי ייעוץ ותכנון של מערכות מיזוג אוויר עבור עסקים, מבני משרדים ומגורים. החברה מאמינה בשילוב קדמה טכנולוגית יחד עם התייעלות אנרגטית. לכן, לוקחת בחשבון תכנון מקדים והערכות מדוייקות כדי לספק פתרונות אוורור באיכות גבוהה.

תכנון נכון ויעיל של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות

תכנון של מערכת מיזוג אוויר יכולה לשנות עולמות. לחסוך בצריכת אנרגיה ולמנוע מצבים בו קר מאד במקום אחד וחם במקום אחר. התאמת סוג המזגן לגודל המבנה יאפשר אוורור נכון וימנע מצבי קירור קיצוניים. עוצמה של מזגן נמדדת בכוחות הסוס שלו, לפיו ניתן להעריך את העוצמה הנדרשת לכל חלל לפי שטחו. 

סוג פעילות העסק יכולה להשפיע על תכנון מזג האוויר. אם מדובר במאפיה שעובדים בה תנורים רבי עוצמה או מכון כושר בו מתבצעים אימונים בעצימות גבוהה, יידרשו מזגנים עם עוצמה גבוהה. בחללים בהם מתבצעת עבודה משרדית מזגן עוצמתי מידי יכול ליצור קירור עוצמתי מידי ותחושת אי נוחות.

מומחה בתכנון מזג האוויר ידע להתאים את סוג המזגן כמות המזגנים וכוחות הסוס הנדרשים לקירור החלל לפי גודלו אופי פעילות העסק וכמות האנשים הנמצאים בו.

תכנון ויזואלי של החלל 

תכנון מערכת מיזוג אוויר צריכה לקחת בחשבון את החלק הויזואלי של המקום בו יוצב המזגן. מזגנים עם תעלות קירור ידרשו ביצוע הנמכה של התקרה. העבודה של ההנמכה מבוצעת באמצעות עבודות גבס ויש לתכנן את המקום בו תהיה ההנמכה ניתן לשלב עיצובים שונים כדוגמת הנמכה מעוגלת תאורה ועוד. בייחוד במשרדים גדולים נדרש תכנון מקיף כיוון שהרבה פעמים זה משנה את המקומות בהם היו מונחים מסכים או לוחות מידע שונים. 

תכנון נכון של יועץ מיזוג אוויר יאפשר להפוך את המקום למאוורר אך גם אסתטי. זה יאפשר להתקין מזגן בצורה חכמה ללא פגיעה בנראות החיצונית של המקום.

התייעלות כלכלית – יועץ מיזוג אוויר יחסוך לכם זמן וכסף

יעוץ מיזוג אוויר לעסקים יכול לחסוך המון כסף. נזקים ותקלות שיכולים להיווצר על ידי עבודה לא מתוכננת וכשלים במערכות המיזוג יכולים להביא לנזקים כבדים לעסק עד כדי השבתתו. 

בנוסף לכך, יועץ מיזוג אוויר לוקח בחשבון את אילוצי המקום אך גם את האילוצים הכלכליים ובונה את סוג המערכת לפי התקציב. כך שלא יהיו הוצאות מנופחות והפתעות לא נעימות. 

התאמת המזגן לגודל החלל מאפשרת התייעלות אנרגטית וכפועל יוצא מזה גם התייעלות כלכלית. חיסכון בחשמל וסביבה ירוקה יותר. הקירור מפוזר בצורה יעילה ואחידה עם פיזור נכון מאריך את חיי הרכיבים ומאפשר ניצול אופטימלי ויעיל.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!