צ'ילרים לאולמות אירועים – מגוון פתרונות קירור לאירועים

אם אתם בעלי אולמות אירועים אתם בוודאי יודעים שהדבר החשוב ביותר מבחינתכם הוא לדאוג שהלקוחות שלכם יהיו מרוצים. בכדי שכמה שיותר לקוחות יבחרו דווקא באולם אירועים לערוך בו אירוע כזה או אחר, יש לדאוג שהאולם יהיה מושלם מכל הבחינות: העיצוב, התאורה, ההגברה, הקייטרינג וכמובן מיזוג אוויר. כאשר עורכים אירוע כלשהו בעונת הקיץ החמה, אולם שלא ממוזג בצורה מספקת יסב עוגמת נפש לכל המשתתפים בו ועל כן, חשוב מאוד לבחור את פתרון הקירור הטוב והיעיל ביותר לכל אולם אירועים ובייחוד כאשר מדובר על אולמות אירועים גדולים.

צ'ילרים לאולמות אירועים - מגוון פתרונות קירור לאירועים

צ'ילרים – במה מדובר?

צ'ילר הוא מכשיר נייד ידידותי לסביבה אשר יכול לקרר במהירות כל חדר. הוא עושה זאת באמצעות שאיבת האוויר החם ושחרורו דרך צינור מתכת שמחובר למים או קרח. הצ'ילרים ידועים גם כמקררי אידוי וזאת בשל העובדה שהם פועלים על ידי שאיבת אוויר חם ונשיפתו על רפידות לחות אשר מכילות מים. החלק החיצוני של הרפידות רטוב בלחות מה שהופך אותם לקרים. האוויר הקר מופץ בכל החדר על ידי להב מאוורר או משאבה לפני שהוא משתחרר לאטמוספירה.

על אף שהצ'ילרים יכולים להתאים גם לצרכי קירור ומיזוג של חללי מגורים שונים, הרי שמשתמשים בהם בעיקר במגזר התעשייתי' שכן עיקרון ההפעלה שלהם מאוד ברור והם מתאימים למקומות גדולים וכן לסביבה תעשייתית ישראלית בפרט. על כן, כל אולם אירועים גדול שמעוניין להציע ללקוחותיו מיזוג אוויר אידיאלי באירוע קיץ, בהחלט צריך לשקול את הבחירה בצ'ילרים.

כיצד מתאימים צ'ילרים לאולמות אירועים?

הצ'ילרים מותאמים בצורה הטובה ביותר לצורך קירור של חללים מאוד גדולים. הם פועלים בצורה מצוינת במקום שבו מזגנים רגילים לא יעבדו בצורה יעילה. בנוסף, הצ'ילרים בניגוד למזגנים לא מייבשים את האוויר ונחשבים לחסכוניים מאוד. על אף שבתהליך הקירור שלהם מעורבים מים, לא מדובר על מכשיר שצורך מים בכמות גבוהה אלא מדובר על מערכת סגורה אשר בה אותם המים משמשים לקירור במחזורי פעולה מתמשכים. לא מעט אולמות אירועים גדולים בוחרים כיום בצ'ילרים בשל העובדה שהם מהווים פתרון קירור יעיל מאוד לחלל ובד בבד חסכוני.

בכדי להתאים את הצ'ילרים לאולם אירועים כזה או אחר, יש צורך לבחור יועץ מיזוג אוויר. כדאי מראש לבחור בחברה המספקת מגוון פתרונות קירור לרבות צ'ילרים, אשר מציעה בין היתר גם שירות של יועץ מיזוג אוויר מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יגיע לאולם האירועים, יבחן את הגודל שלו ואת הנתונים השונים הנוגעים אליו ועוד. לאחר שהוא יעשה את זה, הוא יתכנן עבור האולם את שילוב הצ'ילרים המתאימים ביותר לצורך מיזוג האולם כולו. 

אם אתם מעוניינים להתקין את הצ'ילרים הטובים, האיכותיים והמתאימים ביותר לאולם האירועים שלכם, כדאי שתכירו את א.לפיד, חברה אשר מציעה מגוון פתרונות קירור איכותיים, שבכוחה להתאים לכם בצורה יעילה ואיכותית את הצ'ילרים הנחוצים באולם האירועים שלכם, במחיר נוח ומשתלם.

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!