יועץ מיזוג אוויר לחברות וארגונים גדולים

יועץ מיזוג אוויר לחברות וארגונים גדולים

שירות יועץ מיזוג – מהו כולל

מזג האוויר הישראלי החם, מחייב מערכות מיזוג אוויר חזקות ויעילות במיוחד. בעסקים וארגונים גדולים, נדרש תכנון מוקפד של מערכות המיזוג. הדבר מעלה שאלות רבות: היכן יוצבו המזגנים? מהי כמות המזגנים הנדרשת לקירור יעיל? אלו תשתיות נדרשות? ומה העלות הסופית? בעלי עסקים המחפשים תשובה מקצועית ייקחו יועץ מיזוג אוויר של חברת א. לפיד. הוא ידע לאפיין את המקום ולתת תשובות מדוייקות. החברה מציעה פתרונות מיזוג איכותיים המותאמים בדיוק לצרכי העסק. באמצעות היועץ יבוצע תכנון מקיף ותותאם מערכות המיזוג העונה לצרכי המקום. בכך, בעלי העסק יוכלו להבטיח לעצמם, לעובדים וללקוחות מזג אוויר נעים, התייעלות אנרגטית ובטיחות מקסימלית.

מדוע חשוב לתכנן מזגנים בעסקים גדולים?

חסכון באנרגיה- תכנון נכון של הצבת מערכת מיזוג תאפשר לחסוך משמעותית בצריכת אנרגיה. כיוון שהאוורור יתפזר בצורה נכונה ולא יקרר מאד במקום אחד בשעה שבמקום אחר יהיה חם.

התאמה לצרכים- מזגן עוצמתי מידי שיותקן במשרד יקרר בצורה לא נעימה ולא ישיג את האפקט הנדרש. מזגן חלש שיותקן במקום בו יש מכונו שפולטות חום לא יהיה אפקטיבי. לכן יש להתאים את חוזק המזגן לאופי הפעילות של העסק.

אסתטיקה- מערכת מיזוג אוויר מיני מרכזי מובנית דורשת הנמכה של התקרה כדי לאפשר מקום עבור תעלות המיזוג. עבודה לא נכונה ואסתטית תהפוך את התקנת המזגן למפגע עיצובי. לכן, יש לתכנן מראש היכן יעברו התעלות ולבצע הנמכת גבס מעוצבת ומתוכננת על פי הצבעים והעיצוב הכללי של המקום.

התייעלות כלכלית- מעבר להתייעלות האנרגטית שתביא לחסכון בצריכה של חשמל. תכנון מערכת מיזוג אוויר בהתאם לתנאי השטח, תאפשר עמידה בתקציב שנקבע מראש. תחסוך עלויות בלתי צפויות. בנוסף לכך, תכנון נכון יחסוך המון כסף עבור נזקים ותקלות שיכולים להיווצר על ידי עבודה לא מקצועית. חוסר תכנון יכול לגרור עימו פירוק של תשתיות, התקנה חוזרת ואפילו השבתה של העסק לצורך תיקונים. כל אלו גוררים עימם עלויות לא מבוטלות.

שקט נפשי- כשמדובר במוצר חשמלי חשוב לשים לב לבטיחות. כשמדובר במוצר חשמלי שנמצא בחברות וארגונים גדולים יש לתת על כך את הדעת פי כמה וכמה. לכן, ייעוץ מיזוג הכרחי כאשר מדובר בחברות גדולות. בשביל הבטיחות של העבודים והשקט הנפשי של בעלי העסק.

שירות ייעוץ מיזוג אוויר  – על איכות לא מתפשרים.

ראינו כי יש חשיבות רבה לתכנון מערכת המיזוג בעסקים גדולים. רק יועץ מיזוג מקצועי ידע לקחת את מכלול הנתונים מהשטח ולהתאים עבורם את המזגן הנכון מכל הבחינות. לאפשר לעסק לחסוך בעלויות, לשמור על אוויר נעים וגם על אווירה טובה.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!