מדוע מערכת VRF תשפר לכם את איכות החיים?

ישנן מערכות מיזוג מרכזי אשר מתאימות במיוחד למשרדים, חברות ומבנים תעשייתיים, למשל מערכת VRF. זוהי מערכת למיזוג אוויר, אשר מבוססת על שינוי נפח של זרימת האוויר הקר. מערכת זו משנה את הנפח של זרימת האוויר באמצעות מדחס מיוחד שמשנה את רמות התפוקה שלו, באמצעות שינוי תדר המנוע, לפי שאר המאיידים וצרכיהם. היתרון הרב במערכת מיזוג אוויר משוכללת זו הוא שהיא מאפשרת שליטה מוחלטת באקלים וקירור של אזורים שונים באותו הזמן.

מדוע מערכת VRF תשפר לכם את איכות החיים?

מהם היתרונות של מיזוג VRF?

יש לציין כי מזגן VRF הוא בעל יתרונות רבים שהפכו מזגן זה לפופולרי, ואפילו משפחות נהנות מיתרונותיו. המטרה במערכת מיזוג חדשנית זו היא שימור הטמפרטורה הקבועה והרצויה לכם בחללים השונים. היתרון הבולט הנוסף במערכת מיזוג מסוג VRF הוא הפעולה השקטה של המזגן. תוכלו לשכוח את רעש המדחסים, ואנשים רבים, בין אם בבתים ובין אם בדירות הפרטיות, או במשרדים ובמפעלים תעשייתיים, יוכלו ליהנות מהפעולה השקטה של מזגן איכותי שעובד באמצעות מערכת משוכללת. גם תהליך ההתקנה של מזגן זה הוא פשוט יותר מאשר המזגנים הסטנדרטיים. הרכיבים וצנרת הגז של מזגן מסוג VRF מעוצבים באופן קומפקטי, מה שמאפשר להתקין אותם במקומות נסתרים. ניתן להוסיף או להוריד יחידות לפי הצרכים המשתנים.

השקעה של מערכת מיזוג VRF לטווח הרחוק וחיסכון באנרגיה

מערכות מיזוג אוויר תעשייתי מסוג VRF הן מערכות יקרות אמנם, אך הן משתלמות מאוד בטווח הארוך. הכוונה היא לחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. ההוצאות בעלויות האחזקה השוטפת וחשבונות החשמל נמוכות בהרבה מאשר אלו של מזגנים סטנדרטיים המיוצרים בטכנולוגיה הישנה יותר. יש לשים לב כי ההתקנה חייבת להתבצע באמצעות מתקין מוסמך, בעל וותק וניסיון, ומומלץ כי יישלח מטעם החברה אשר ממנה רכשתם את מערכת המיזוג המשוכללת מסוג VRF. זוהי מערכת מיזוג מתקדמת, עם מספר מינימלי של יחידות חוץ, כאשר הכוונה היא אל המעבה ומספר בלתי מוגבל של יחידות פנים.

חיבור מזגן VRF למערכת בית חכם

עוד יתרונות נהדרים שיש במערכת של מזגן VRF הם שניתן לחבר את מערכת מיזוג VRF למערכת בית חכם, כך שניתן לשלוט במערכת מרחוק. ניתן למצוא דגמים מיוחדים של מזגני VRF שגמישים בטמפרטורה ויכולת הקירור והחימום, וכן ניתן להחליף חלקים באופן פשוט ונוח. התחזוקה של מערכת מזגנים מסוג VRF היא פשוטה ונוחה. ניתן לבצע את התקנת מערכת המיזוג מסוג זה לפי דרישות החלל, מה שמאפשר דיוק רב והנאה צרופה מהמיזוג.

מערכת מיזוג אוויר ידידותית לסביבה

יש לציין גם כי מערכת מיזוג אוויר תעשייתי וביתי מסוג VRF היא ידידותית לסביבה ללא ספק. זוהי בשורה חדשה בעולם מיזוג האוויר, שכה נחוץ במדינה כמו ישראל, שהיא מדינה חמה ברוב עונות השנה. חברת א.לפיד היא אחת מחברות המיזוג הידועות, כאשר היא מתאימה את מערכת מיזוג האוויר האידאלית לכל מבנה, בין אם למבנה תעשייתי, מוסדי או למגזר הפרטי. לחברה יועץ מיזוג מקצועי, אשר יוכל להתאים בדיוק רב את מערכת המיזוג המתאימה לכל לקוח.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!