5 סיבות להתקנת מזגן מיני מרכזי

לא אחת, אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם להתקין מזגן בכל חדר? או שאולי מזגן מיני מרכזי עדיף? התשובה היא אחת: לחללים גדולים ובקיץ הלוהט כל כך בישראל, עדיף תמיד להתקין מזגן מיני מרכזי, מה שיגרום לקירור מושלם של כל חללי הבית, המשרד או בית העסק, אם הוא בעל חללים גדולים. אם חששתם מההוצאות של חשבון החשמל וסברתם כי המיזוג המרכזי פועל בחללים שאתם לא נמצאים בו, אז הבשורה הטובה היא שניתן, באמצעות הוספת דימר, לשלוט בכל חלל בחדרי הבית, העסק או המשרדים.

5 סיבות להתקנת מזגן מיני מרכזי

היתרונות והסיבות שיעניקו לכם את התשובה לגבי התקנה של מזגן מיני מרכזי

ניתן להתאים התקנת מזגן מיני מרכזי לכל מבנה, אין זה משנה מה גודל הדירה, הבית או המשרד שבבעלותכם. היתרון הנוסף הוא העיצוב – הרי אף אחד אינו מעוניין לראות יחידות רבות שתלויות מחוץ למבנה. רכישת מזגן מיזוג מיני מרכזי תתאים את התפוקה לעומס החום בחללים השונים ובדרך זו, תחסוך בהוצאות של חשמל. קיימת אפשרות של שליטה מרחוק באמצעות WiFi, וכן ניתן לשלוט על כל חדר בנפרד. הכוונה היא שאם אין אף אחד בחדר, ניתן יהיה לכבות את המיזוג באותו החדר, כאשר בחדרים אחרים שנמצאים בהם אנשים המערכת תפעל כרגיל.

התאמת מזגן מיני מרכזי לפי הצרכים האינדיבידואליים

תוכלו להתאים את המזגן מיני המרכזי לפי צרכיכם, באמצעות יועץ מיזוג אוויר, אשר יגיע למבנה ויוכל לשרטט את כל החללים, כאשר הוא יודע כמה BTU יידרש על מנת למזג נכון כל חדר. ישנם בנייני משרדים אשר מזמינים יועץ מחברה ידועה של מזגנים, כך שבאמצעות תכנון מראש, ניתן למקסם את המיזוג בדרגה הנכונה, וכן לחסוך בהוצאות האנרגיה באופן משמעותי. חברת מיזוג אוויר שיש בה יועצים מקצועיים תוכל לתכנן עבורכם את מערכת מיזוג אוויר מיני מרכזי שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

מזגן מיני מרכזי הוא מזגן חזק שמחזיק מעמד למשך זמן רב

כל עוד בחרתם באופציה של התקנת מזגן מיני מרכזי, כאשר בחירתכם הייתה בחברה מובילה בתחום מיזוג האוויר, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמזגן שלכם יקרר ויחמם באופן שווה את כל חללי המבנה, וכן שמדובר במזגן חזק במיוחד, אשר בנוי גם מתעלות אשר מוליכות את המיזוג לכל חלל בתוך המבנה. יש לציין, כי גם מיזוג אוויר קר וגם חימום, ניתן להפעיל באמצעות מזגן מיני מרכזי. אחת מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם מיזוג האוויר היא טכנולוגיית VRF. מערכת חדשנית זו מאפשרת את תפוקת הקירור המשתנה. הכוונה היא למערכת מיזוג אוויר אשר פועלת בהתאם לשינוי נפח זרימת הקירור שמתאפשרת באמצעות מדחס אינוורטר.

כיצד פועלת מערכת מיזוג מיני מרכזי?

מערכת מיזוג מיני מרכזי מורכבת מכמה חלקים: המאייד והמנוע, צנרת הגז והחשמל. קיים חלק במזגן מיני מרכזי שמתחבר למאייד וממנו מתפצלים שרוולים, אשר באמצעותם זורם האוויר לאזורים השונים. מאייד של מזגן מיני מרכזי ימוקם בתוך המבנה, בדיוק כמו במזגן מפוצל, אך בניגוד למערכת של מזגן מפוצל, בה המאייד תלוי על הקיר, המאייד של מזגן מיני מרכזי תלוי בתחתית התקרה ובצמוד לו תותקן המרכזייה, שהיא למעשה מערכת הפיקוד של המזגן המיני מרכזי. זו הסיבה,\ שיש לבצע הכנות לפני התקנת מזגן מיני מרכזי באמצעות הנמכה שמתאפשרת באמצעות תקרת גבס. אם ברצונכם להתקין מזגן מיני מרכזי או חדרי קירור, חברת א.לפיד היא הכתובת הנכונה עבורכם. לחברה, שקיימת שנים רבות, ישנם יועצי מיזוג אוויר וקירור אשר יעמדו לשירותכם ויתאימו לכם מערכת מיזוג אוויר איכותית בהתאם לחללים ולצרכים.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!