א. לפיד – ניסיון של שנים בבנית חדרי קירור מתקדמים

ברבים ממפעלי התעשייה כמו גם בבתי עסק כמו חנויות, מסעדות, מלונות, בתי חולים וכן הלאה, יש צורך בחדרי קירור גדולים לצורך אחסון של סחורה או מוצרי מזון שונים.

אם מדובר בחנויות מזון, הרי שחדרי הקירור אמורים לתת מענה לצורך אחסון של מוצרים כמו בשרים, עופות, דגים וכדומה. כך גם של פירות וירקות הדורשים קירור וכן הלאה.

כך גם בבתי חולים, בבתי מרקחת או כל מפעל העוסק בייצור תרופות, שם יש צורך במקום אחסון לתרופות ועוד ציוד רפואי אותו יש לאחסן בקירור.

יש גם חדרי קירור בתעשייה הממוחשבת שם הצורך בקירור הוא כמובן שונה במעט. בכל מקרה, הבנתם שחדרי קירור הם צורך משותף של הרבה מאוד מקומות.

כאן חשוב להכיר את אנשי המקצוע שנותנים את המענה הנדרש.

א. לפיד - ניסיון של שנים בבנית חדרי קירור מתקדמים

א.לפיד – חדרי קירור לכל צורך ולכל מטרה

כאשר מדובר בבנייה של חדרי קירור, חשוב לתת את הדעת על כך כי על מנת שאכן אפשר יהיה להפיק את מלוא התועלת מהמוצר, הרי שהוא חייב יהיה להיות עשוי, בנוי ומתוכנן בצורה חכמה ומושכלת. לא מדובר במוצר שהוא אחיד לכל אחד ובכל מקום. על מנת שהמקרר אכן ייתן את המענה הנכון, הוא אמור להיות בנוי על פי הצרכים של בית העסק או המפעל. הוא אמור לעמוד בתנאים הנדרשים ולהיות בטווח הטמפרטורות הנכון.

מקרר המיועד לאחסון פירות וירקות אינו דומה למקרר שנועד לשמור על מנות דם. ברור שככל שהמוצר המאופסן במקרר הוא רגיש יותר, הרי שההשגחה עליו תהיה חייבת להיות ברמה מוקפדת הרבה יותר.

כאן אנחנו מגיעים למומחיות של חברת א. לפיד. החברה שרכשה ניסיון רב שנים בתחום הזה של ייצור מקררים לבתי עסק או מפעלים.

חשוב להבין כי בניית חדר קירור שנעשית על ידי אנשי מקצוע תעניק ללקוח מוצר הרבה יותר מדויק והרבה יותר איכותי בהתאם לצרכים שלו.

איך בונים את חדר הקירור?

בכל מקום בו יש צורך בקירור של כמות גדולה של מוצרים או אביזרים, ציוד או מזון, חשוב שלא להסתמך אך ורק על מערכות מיזוג אוויר שיצננו את החלל. גם אם לא מדובר כאן במוצרים הדורשים הקפאה, אלא רק קירור לצורך שמירה על הטריות של אותם המוצרים, חשוב להתאים מקרר שייתן את המענה.

אז לצורך התקנה של מקרר יש להקצות מקום מתאים בחלל המבנה. אפשר לבנות מקרר בתוך החלל ואפשר גם להזמין מקרר מוכן במידות המדויקות, אותו אפשר יהיה להעמיד בתוך החלל הנתון.

מערכת הפיקוד של המקרר

כיום ישנן מערכות פיקוד מתקדמות המאפשרות לנו לשלוט על כל מה שקורה בתוך המקרר. גם אם אנחנו לא נמצאים באופן פיזי במקום, אנחנו לא צריכים לדאוג שמא המוצרים המאופסנים יקפאו שם למוות או להיפך, שהטמפרטורה לא תהיה מספיק נמוכה עבורם. מערכת הפיקוד החכמה תתריע ותודיע לנו בכל מקום בו אנחנו נמצאים על המצב של כלל המערכות, כך שיש לנו אפשרות לשלוט על כל מה שקורה בתוך המקרר ואנחנו יכולים לדעת מה בדיוק המצב בפנים.

חשוב לזכור – מקרר איכותי הוא אך ורק מקרר שמתוכנן על פי הצרכים של המקום, הן מבחינת הגודל של המקרר, הן מבחינת החלוקה הפנימית שלו שתאפשר אפסון מסודר ונוח וכמובן בהתאם לטמפרטורה הרצויה. חשוב שלא יהיה קשה למצוא את המוצרים הרצויים במקרר, שאפשר יהיה לשמור תמיד על הסדר במקרר וכמובן כל זה תוך שמירה על שלמות המוצרים ועל האריזה הסגורה שלהם.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!