דגשים לתכנון חדרי קירור והקפאה

חדרי קירור הם האמצעי שמותאם להקפאה תעשייתית. אלה הם חדרים שבהם מאוחסנים מוצרי מזון לרוב. ישנם חדרי קירור אשר מיועדים לתעשיית התרופות' ולכן בעת תכנון של חדרי הקפאה וקירור, יש להגדיר את מטרתם. לכל חדר קירור קיימת מערכת פיקוד ובקרה, כך שניתן לשלוט על הטמפרטורה. יש לציין כי קיימים שני סוגים של חדרי קירור: הסוג הראשון הוא חדר קירור מובנה שמתאים לגודל החלל והשני חדר קירור שנבנה בהתאמה אישית. כיוון שמדובר בסחורה יקרה בעלת שווי כספי גבוה, אשר מצריכה שמירה על טריות, יש לעמוד בקריטריונים המחייבים והמחמירים. המפרט הטכני הוא חשוב, כגון גובה, רוחב, צריכת אנרגיה ועוד.

דגשים לתכנון חדרי קירור והקפאה

מה יש לדעת לפני הקמה והתקנה של חדר קירור? 

יש לבצע וליישם את הקמת מיזוג אוויר תעשייתי באמצעות חברה מקצועית וותיקה, שמחזיקה צוות מהנדסי קירור, בין אם מדובר במיזוג לתעשייה או לבנייה והקמה של חדרי קירור. מהנדס קירור יתכנן ויבנה את חדרי הקירור בהתאמה אישית לכל מפעל, בית עסק, מלון או למוסדות השונים. מדובר בעצם על פעולה מורכבת, אשר באמצעותה ניתן יהיה לשמור על מוצרי מזון טריים או כל מה שמצריך קירור תעשייתי. חברות אשר עוסקות בקירור תעשייתי מאפשרות ליהנות מפתרונות קירור שונים שמתאימות לכל לקוח לפי צרכיו האישיים. יש לציין כי חברות אלה אף מציעות שירותי תיקון, באמצעות צוות טכנאים מיומן.

החשיבות הרבה של מערכת פיקוד ובקרה בחדרי קירור

יש לדעת כי כל סוג של חדרי קירור והקפאה חייב להיות מאובזר במערכת של פיקוד ובקרה. תפקידה של מערכת זו הוא לאפשר שליטה בתנאי הקפאה וקירור הנחוצים למפעל או לבית העסק. מערכת זו היא משוכללת ומתקדמת, כך שהיא אף מתריעה בכל שינוי לרעה באקלים. במערכת אלה ניתן לשלוט מרחוק באמצעות כל מיני יישומים, כמו התרעה לטלפון החכם של בעל המפעל או המנהל. יש לשים לב לתו תקן ישראלי, אשר יעמוד בדרישות של מכון התקנים.

שלבי הבנייה של חדרי קירור

השלב הראשון של בניית חדרי הקפאה וקירור הוא היכרות לעומק עם צרכי הלקוח, אילו מוצרים הוא מעוניין לאחסן בחדרי הקירור, אילו תנאי קירור והקפאה דרושים למוצרים שאותם הוא יאחסן בחדר הקירור, איזו תשתית יש לבנות ולהקים ועוד. ישנה חשיבות גבוהה למערכות קירור מתקדמות, כך שניתן להשיג למוצרים שונים, כגון מוצרי מזון, תרופות וכדומה, חיי מדף ארוכים. חדר הקירור יתוכנן בדיוק רב כדי לספק את תנאי הקירור או ההקפאה באופן המדויק ביותר.

במה יש להתחשב כאשר מתכננים ומתקינים חדרי קירור לתעשייה?

כאשר רוכשים חדר קירור תעשייתי, על הלקוח, שהוא בעל העסק, להתחשב בעלויות, בלוגיסטיקה, בהובלה ובשינוע. יש להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בכל הקשור למיזוג אוויר תעשייתי. יש לשים לב לשירות החברה, כאשר יש לתחזק ולתקן את המקררים. יש לשים לב במיוחד לבטיחות בחדר הקירור, כגון דלת איכותית שתמנע ממי שנכנס לחדר הקירור להיתקע בו. יש לבקש אחריות ולוודא כי החברה זמינה לשירותכם בכל שאלה או תקלה בעתיד.

בחירת חברה מקצועית לחדרי קירור ומיזוג תעשייתי 

יש למצוא חברה ותיקה ואמינה, אשר שמה הולך לפניה בכל נושא הנדסת קירור תעשייתי. אחת החברות הבולטות בתחום היא חברת א.לפיד, אשר מספקת שירות תחזוקה ותיקונים, מקצועיות ואמינות בכל מוצרי הקירור התעשייתי שהחברה מייצרת עבור לקוחותיה הקבועים, בין אם לקוחותיה המוסדיים ובין אם בעלי העסק הזקוקים לקירור מקצועי תעשייתי. חברת א.לפיד תייעץ לכם באמצעות יועצי הקירור המקצועיים שלה, כך שתוכלו לקבל את מערכות המיזוג התעשייתיות האיכותיות והחזקות ביותר. החברה פועלת שנים רבות, ומציעה שירות יעיל, אדיב וזמינות גבוהה.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!