כל הסיבות לפנות ליועץ מיזוג אוויר

יועץ מיזוג אוויר

כשאנחנו חושבים מיזוג חלל הבית או עסק קטן, רבים יבחרו ובצדק בפתרון קל יחסית של מזגן אחד או מספר מזגנים. אלו דורשים לרוב עבודה של טכנאי מזגנים העובד על פי מספר שלבים קבועים מראש.

אבל מה עושים כשצריכים פתרון מורכב יותר שיחסוך לנו בעלויות, במיוחד כשחשבון החשמל יכול להמשיך ולטפס? או כאשר קיים קושי בהתקנת מערכת המיזוג בשל התשתית הקיימת בבניין? במקרים האלו כדאי לפנות אל יועץ מיזוג אוויר. יועץ מיזוג אוויר הוא אדם שעבר הכשרה מיוחדת בתכנון ובנייה של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ולא רק התקנות פשוטות של מזגנים.

הכשרות אלו מתקיימות בדרך כלל במכללות או במוסדות אקדמאיים. באופן שכזה, יועץ מיזוג אוויר עם ניסיון בשטח יכול לספק לכם פתרון כולל: החל מתכנון המערכת ועד לפריסה המלאה שלה באמצעות צוות העובדים או הטכנאים.

עבור אילו מערכות מיזוג אוויר תזדקקו לייעוץ מקצועי?

1.מיזוג אוויר תעשייתי: מדובר במיזוג אוויר המיועד לחללים גדולים כמו למשל משרדים, מסעדות, בתי מלון, מפעלים ועוד.

 לדוגמה, הקמת חדרי קירור לאחסון או מעבדות מחשבים, חימום בריכות גדולות, צ'ילרים לקירור מכונות שעובדות 24/7 ועוד.

2.עבור לקוחות פרטיים: חימום בריכות פרטיות, אך גם מערכות VRF ו-VRF BOX. מערכות VRF הן חלופה מודרנית למזגן מיני מרכזי בהן יש שליטה הרבה יותר טובה בוויסות הטמפרטורה בכל חלל בזכות מדחסים בתפוקה משתנה (במזגן מיני מרכזי העיקרון הוא פשוט סגירה ופתיחה של פתחים ולכן השליטה בטמפרטורה היא מוגבלת ביותר).

מדובר במערכת מורכבת יחסית הן מבחינת התכנון שלה והן מבחינת ההתקנה. לכן נעשה שימוש בחומרי בנייה איכותיים שיחזיקו מעמד שנים רבות ויחזירו את ההשקעה. זאת בזכות החיסכון האנרגטי שהיא מספקת והתחזוקה המינימלית (מערכת פחות איכותית תהיה מועדת לתקלות).

3.הקמת תוכנית מיזוג אוויר עבור מבנים: כאשר מקימים מבנה חדש, ניתן לחסוך כאב ראש ובעיות שעשויות לצוץ בהמשך אם שוכרים מראש את שירותיו של יועץ מיזוג אוויר אשר עובד במקביל לבעלי המקצוע האחרים כמו למשל האדריכל או מהנדס הבניין.

מבין תפקידו של יועץ מיזוג האוויר:

  • בחירת מיקום תעלות המיזוג
  • בחירת מיקום תעלות המיזוג
  • הפקת כתב כמויות וכתב חומרים

מדוע חשוב לבחור ביועץ מיזוג אוויר הוא אובייקטיבי?

סיבה נוספת לפנות ליועץ מיזוג אוויר היא על מנת לקבל ייעוץ אובייקטיבי. אתם בוודאי יודעים שקיימת תחרות גדולה מאוד בין ספקי מיזוג האוויר בארץ, כאשר כל חברה טוענת שהיא הטובה והפופולארית ביותר בשוק.

 כאשר אתם פונים ליועצים מטעמם, הם מן הסתם ימליצו על המערכות שלהם גם אם בסופו של דבר היא לא הכי משתלמת בעבורכם, במיוחד אם מדובר בפתרון מורכב.

לכן, חשוב לפנות ליועץ מיזוג אובייקטיבי על מנת לדעת מה באמת יעבוד הכי טוב עבורכם, או לחילופין על מנת לקבל חוות דעת נוספת לפני שאתם מחליטים להשקיע סכום נכבד של כסף.

כמו כן, בהנחה שאתם פונים ליועץ מיזוג אוויר ישר ואמין, תוכלו לדעת את העלות הכוללת או הערכה קרובה מאוד אליה בלי הפתעות וכל מיני תוספות נסתרות שיצוצו משום מקום…

על א.לפיד

א.לפיד הוקמה על ידי אורי לפיד, בוגר הטכניון בענף קירור ומיזוג אוויר, והיא מחברות ייעוץ מיזוג האוויר הוותיקות והמקצועיות בשוק. אנו מספקים לכם שילוב בין ידע מקצועי וניסיון מעשי אשר יבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר, לעיתים תוך כדי מציאת פתרונות יצירתיים במקומות בהם ישנם אתגרים ייחודים.

עבדנו ואנו ממשיכים לעבוד עם מגוון של לקוחות בגדלים שונים. לקוחות אלו יכולים להעיד על שביעות רצון מלאה הן מבחינת המקצועיות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת זמן אספקת העבודה, שעשוי להיות קריטי במיוחד עבור לקוחות גדולים.

על מנת ליצור עימנו קשר תוכלו לפנות אלינו ישירות דרך הטופס או להתקשר אלינו בטלפון וב-Whatsapp.

Call Now Buttonהתקשר/י עכשיו!

יש לכם שאלה בנוגע למיזוג אוויר? נסו אותנו!